Şimdi Ara : +90 212 428 8263

Esenyurt Halı Yıkama

Home  >>  Bölgelerimiz  >>  Esenyurt Halı Yıkama

Öncelikli hedeflerimiz arasında yer alan halı yıkama sistemini en üst seviyeye taşımaktı temel amacız. Esenyurt halı yıkama olarak bu temel ve öncelikli hedefimizi kısa süre içinde gerçekleştirdik.

Gerçekleştirdiğimiz temel önceliklerimiz ile kaliteli hizmet neticesinde bölge genelinde tercih sebebi olmanın haklı gururu içindeyiz. Firmamız Pakça Halı Yıkama Fabrikasyon olarak hizmet verek hijyen, kalite ve iyi bir servis stratejisi kullanarak en iyi seviyeye ulaşmıştır.
Esenyurt halı yıkama teknoloji çağının gereksimlerini kullanarak kurumsal bir kimlik yakalayarak gerek yıkama esaslarında gerek servis hizmetinde de teknolojiye ayak uydurarak halı yıkama sektöründe kaliteyi en üst seviyeye çıkarmıştır.

Hizmet ve kalite çerçevesinde otomasyon olarak hazırladığımız makine parkuru (toz çırpma, halı yıkama, kurutma ve paketleme makinalarımız) ile merdiven altı olmadığımız, serviste kullandığımız android yazılım ile bakkal hesabı çalışmadığızın kanıtır. Ayrıca havuz, çamaşır suyu vb. Ürünler kullanılmamaktadır.

Esenyurt halı yıkama tüm ürün ve ekipmanlarını Pakça Halı Yıkama Garantisiyle özel ve özenle hazırlamıştır.