Hakkımızda

Hakkımızda;

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet politikasıyla Pakça Halı Yıkama hizmetinizde. Pakça Halı Yıkama olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temansa geçebilir, hakkımızda bilgi edinebilir ve merak ettiğiniz konular ile ilgili eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Pakça Halı Yıkama temizlik hayatına 2011 yılında başladı. İlk etapta İstanbul Beylikdüzünde faliyet gösteren firmamız yakın zaman Beykent, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Florya, Büyükçekmece ve ardından Bahçeşehir, Ispartakuleye yayıldı. Şuan bu ilçelerin mahalle ve semtlerine ücretsiz servis hizmeti sunarak bu ilçelerde en büyük firmalarından biri olan Pakça Halı Yıkama İstanbul Avrupa yakasının en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz ve bizim hakkımızda eş ve dostlarınıza tavsiyeleriniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için fiyat politikamızı, fabrikamızı, kullandığımız ürünler ve hizmetlerimizi ( halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ) tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın makine ve ekipmanlarının dijital ve olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan tüm ekipmanlarımızı yeniledik.

Zaman geçtikte Pakça Halı Yıkama olarak kendimizi geliştirdik ve daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b halı yıkama sektöründe bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple halı ve diğer ürünleriniz için yeni nesil halı yıkama makineleri, toz çırpma ve paketleme makineleri ve yine halı ve diğer ürünleriniz için sağlık koşullarına uygun kimyasal içermeyen bitki özü içerikli halı şampuanı ve leke çıkarıcılar ile halılarınızın dilinden anlayan tecrübeli personellerimiz ve 1000 m2 yıkama, kapalı alanda kurutma ve paketleme tesisimizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz.

Hakkımızda düşündüğünüz iyi dilekleriniz için ve en önemlisi Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.