Yorgan Ve Battaniye Yıkama

yorgan ve battaniye yıkama hizmeti
yorgan ve battaniye yıkama hizmeti

Pakça halı yıkama olarak yorgan ve battaniye yıkama hizmetini de vermekteyiz. Yorgan ve bataniye yıkama işlemini sanayi tipi çamaşır yıkama makinemizde uygun devir ile yorgan ve battaniye için özel üretilen kokulu ve bitki özü içerikli şampuan, leke çıkarıcı ve dezenfektan kullanarak yıkamatayız.

Battaniye ve yorganlar tek tek yıkanmata olup herhangi bir müşterimizin ürünü ile diğer bir müşterimizin ürünü aynı anda yıkanmamaktadır. Sağlık ve hijyen kurralları ön planda tutularak yorgan ve battaniye yıkama hizmetini vermekteyiz.

Yıkama işlemi biten yorgan ve battaniyeleri sıkma işleminden sonra kapalı alan kutmrutma odamızda kurutuyoruz.

Kurutma işlemi sona eren yorgan ve battaniyelerinizi kalite kontrol personelimiz tarafından onay verildikten sonra, leke var ise 2. Bir işlem için tekrar yıkamaya alınmaktadır. İşlem bittikten sonra lekelerin çıkmamaması durumunda ekstra bir işleme tabi tutulmamaktadır.

Neden?

Yorgan ve battaniye yıkama da oluşabilecek buzulmalardan dolayı firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hata payını sıfır oranda tutmayı ilke edinmiştir. Gerekli tüm müdahaleler ve işlemler sonucu çıkmayan lekelere için garanti vermemekteyiz.