3 Mayıs 2016

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama firmaları arasıavcılar halı yıkamanda sunduğumuz kaliteli hizmetler ile kurumsal bir kimlik edinmek için tamamen profesyonel bir ekip ve sisteme entegre bir ekipman ile Pakça halı yıkama bünyesindeki tesisimizde; Halı, Yorgan, Battaniye, Koltuk, Stor Perde ve benzeri evinizde gerek dekoru oluşturan gerek ihtiyaç doğrultusunda kullandığınız bütün eşyalarınızın temizleme işlemini sorunsuz bir şekilde güvenle Avcılar halı yıkamaya temizletebilirsiniz.

Avcılar ilçesi içerisinde bulunan mahallelerimize ücretsiz servis sunduğumuz bölgelerimizin sizler için şöyle sıraladık. Ambarlı halı yıkama, Avcılar halı yıkama, Cihangir halı yıkama, Denizköşkler halı yıkama, Firuzköy halı yıkama, Gümüşpala halı yıkama, Ịspartakule halı yıkama, Parseller halı yıkama, Üniversite halı yıkama dır.

Tüm bu bölgelerimizde sizlere dört mevsim kapalı kurutma alanı, özel ambalaj, güvenilir ve hijyenik bir hizmet vererek sağlığınızı da korumayı oncelikli ilkemiz olarak benimseyerek sizi ve sevdiklerinizi önemsiyoruz.

halı yıkamaHalı nasıl yıkanmalıdır?

Biliyoruz ki günlük hayatta sıkça kullanılan eşyalar arasında yer alan halıların çeşitleri hayli fazla bunlar cinslerine, dokumalarına, ipiklerine, iplik boyalarına göre farklı yıkama teknikleri kullanılır. Kullandığınız halı cinsine göre uygun olacak şekilde yıkama tekniklerine yer verdiğimiz Pakça Halı Yıkama fabrikasında profesyonel ekip ve ekipmanlar ile en kaliteli halı şampuanları ve leke söktürücüler kullanılarak özenle yıkanmaktadır.

Halı yıkama tekniklerine göre her halının yıkama şekli farklı olduğundan halı yıkama fiyat listesi fiyatlandırmalar metre kare birim fiyatlarına göre hesaplama yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için avcilar halı yıkama müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.