3 Mayıs 2016

Beykent Halı Yıkama

Beykent Halı Yıkama

Beykent Halı Yıkama

Beykent halı yıkama ile herşey eskisinde daha kolay. Neden mi? Eskiden sokak arlarında, balkon veya teraslarda büyük bir emek ile birlikte sarf edilen su ve deterjanın boca edilmesi, halıların günlerece kurumamasının yanıda sağa sola asılarak disardaki toz, toprak gibi maddelerin tekrardan bulaşması gibi bir çok zahmet derken zaman ve teknoloji ile birlikte bunların çoğu geride kaldı.

Neden mi ? Çoğu diyoruz çünkü halen eski düzende işleyişi olan bir çok merdiven altı diye tabir edilen, tarla arazisi üzerinde, mahalle arasında bodrum katlarda daha da ileri gidersek oto yıkama firmalarında gelişi güzel, sala pati halı yıkama hizmeti verilmektedir.

Beykent bölgesinde bu hizmetin çok çok üstünde bir hizmet kalitesi anlayışı ile beli başlı firmalar arsında ki yerimizi aldık. Beykent halı yıkama son sistem otomatik makine parkuru, kapalı alan kurutma sistemi, profesyonel ekibi ve sağlığınız için en iyi hali şampuanları ile hizmet veren beykent halı yıkama firmasıdır.

Beykent halı yıkama firması her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinerek yoluna kararlılıkla devam etmeyi öncelikli prensip haline getirmiştir. Yenilikçi yapımızla gelişen teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkurumuzu, sağlığınız önemseyerek en kaliteli halı şampuanlarını ve kalifiye personel ile en iyi hali yikama hizmetini sunuyoruz.

Halı Yıkama Makinelerimiz

  • Toz alma makinemiz; halı yıkama işleminin birinci sırasını oluşturan bu makine halı dibine çöken yada iplikler arasına sıksan toz, kum gibi artik maddeleri yıkma öncesi temizleyerek halınızın daha iyi bir sonuç alamsını sağlıyoruz.
  • Halı yıkama makinemiz; 12 fırçalı, bilgisayar destekli, tam otomatik, vakumlu, on ve arka yıkama özeliğine sahip son sistem profesyonel bir makinemiz.
  • Halı sıkama makinemiz; halı yıkama sonrası halıdaki sudan arınmasına yardımcı olan bu makinemiz 4 dakika yüksek devirde çalışarak halının 90% oranında kurumasına yardımcı bir makinemizdir.
  • Yön tarama makinemiz; 10% oranında nemli kalan halı bu makinemizden geçerek halının hem iplik yönünü hem yumuşaklık kazanmasını hemde daha hızlı kurumasına yardımcı bir makinemizdir.
  • Kapalı kurutma odası; tamamiyle kapalı steril bir oda içerirse yerleştirilen 45 derece sıcak hava akışı sağlayan aynı zamanda içerdeki nemi dışarıya boşaltan bir makinemiz ile dört mevsim halı yıkama imkanı suna bir alan ve makinemizdir.

Paketleme makinemiz; yıkama ve kurutma işlemi biten halı bu makinede on ve araka çift yön vakum ve silindir fırçalama sistemi ile halınız bu makineden geçerek poşetlenerek gönül rahatlığı ile evinize sermeye hazır bir hale geliyor.