3 Mayıs 2016

Boğazköy Halı Yıkama

Boğazköyhalı temizleme halı yıkama ilçemize ücretsiz servis imkanı sunarak tüm hizmetlerimiz‘ den en iyi şekilde faydalanabilmek için sizlere olanak sağlıyoruz. Pakça Halı Yıkama‘ nın sizlere sağladığı halı, koltuk, stor perde, yorgan ve battaniye hizmetini deneyimleyerek siz ve sevdiklerinizi önemseyin. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerini büyük bir titizlikle yaparak, gönül rahatlığı ile evinizde güzel ve mutlu vakit geçirmenize olanak sağlıyor.

Firmamız kalifiye personeli ile halı yıkama tesisimizi donattığımız makinelerle halı ve diğer ürünlerinizi usulüne uygun olarak yapmaktadır. Bu usuller kapsamında hizmetler sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse halılar toz çırpma, halı yıkama, halı sıkma, hav alama, kurutma ve paketleme bantlarından geçerek temizlenip teslimat için hazır duruma gelmektedir.

Boğazköy halı yıkama olarak halı ve diğer ürünlerinizi yıkarken kullandığımız deterjan ve şampuanlar özel üretim olup halı ve diğer ürünlerinizin yapısına zarar vermemektedir. Aynı zamanda siz ve sevdiklerinizin sağlığını koruyarak, mikroskobik canlıları yaşam alanlarınızda barınmasına engel olmaktadır.