3 Mayıs 2016

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama firması olarak daha önce halı yıkama konusunda yapılan basit ve yüzeysel temizlik anlayışını hayatınızdan siliyoruz. Profesyonellerin kullandığı halı yıkama şampuanları ve teknolojik makineler ile sizlere hizmetin A+ kalitesini sunuyoruz.

Kullanmakta olduğumuz deterjanlar ile birlikte halı cinsine göre geliştirdiğimiz ve uyguladığımız halı yıkama tekniklerini de ekleyerek profesyonel halı yıkama ekibimiz tarafından sizlere kusursuz bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

büyükçekmece halı yıkama

Öncelikle servis personellerimiz tarafından kapınızdan alınan halılarınız Pakça Halı Yıkama bünyesindeki tesisimize getirilerek halı cinsi gözetmeksizin tek tek toz alma işlemi uygulanmaktadır. Halı yıkama işlemi öncesi için cinsine göre ayrıştırılarak yıkama teknikleri ve deterjan özelliğine göre sınıflandırılır.

Biliyorsunuz ki halıların hepsi aynı kategoride üretilmemektedir peki biz Büyükçekmece halı yıkama olarak neden hepsini aynı standartta yıkayalım? İşte burada halı yıkamanın can alıcı noktası devreye giriyor.

Sınıflandırılan halı otomatik makinadan tek tek yıkama işlemi uygulanarak sıkama işlemine burdanda yön tarama işlemine alınır, burdanda kurutma işlemi için kapalı kurutma alanı ile kurutulan halı paketleme alanına alınır, hav alama ve paketleme makinesinden geçerek teslimat için ambalajlanarak raftaki yerini alır.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet alamak sizin elinizde, daha detaylı bilgi ve sipariş oluşturmak  için; Büyükçekmece halı yıkamayı arayabilirsiniz.