3 Mayıs 2016

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama olarak; öncelikli hedeflerimiz arasında yer alan halı yıkama sistemini en üst seviyeye taşımaktır.Bu bağlamda daha iyi bir hizmet için ileri derecede ekip ve ekipmanlar ve kalifiye personel istihdamı ile bunu sağlamayı başardık. Esenyurt halı yıkama olarak ilk başladığımız günden bu yana hep ileriyi hedefleyerek emin ve karalı olarak bu sektörde kendimizi evet bizde varız diyerek bugün gerek müşteri portföyümüz gerek bölgesel hizmet ağımız ile her kesime ulaşmış bulunmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz temel önceliklerimiz ile kaliteli hizmet neticesinde bölge genelinde tercih sebebi olmanın haklı gururu içindeyiz. Firmamız Pakça Halı Yıkama Fabrikasyon olarak hizmet verek hijyen, kalite ve iyi bir servis stratejisi kullanarak en iyi seviyeye ulaşmıştır.
Esenyurt halı yıkama teknoloji çağının gereksimlerini kullanarak kurumsal bir kimlik yakalayarak gerek yıkama esaslarında gerek servis hizmetinde de teknolojiye ayak uydurarak halı yıkama sektöründe kaliteyi en üst seviyeye çıkarmıştır.

Hizmet ve kalite çerçevesinde otomasyon olarak hazırladığımız makine parkuru (toz çırpma, halı yıkama, kurutma ve paketleme makinalarımız) ile merdiven altı olmadığımız, serviste kullandığımız android yazılım ile bakkal hesabı çalışmadığızın kanıtır. Ayrıca havuz, çamaşır suyu vb. Ürünler kullanılmamaktadır.

Esenyurt halı yıkama tüm ürün ve ekipmanlarını Pakça Halı Yıkama Garantisiyle özel ve özenle hazırlamıştır.