18 Mayıs 2016

Yakuplu Halı Yıkama

Yakuplu Halı Yıkama; Halı yıkama daha önce hiç bukadar kolay ve bu kadar temiz olmamıştı. Önceleri mahalle arasında yada evin balkonunda yapılan halı yıkama işlemi yüzeysel bir temizlikti ayrıca yıkama esnasında harcadığınız su, deterjan ve en önemlisi verdiğiniz emek sadece halınızın yüzeyini temizliyordunuz. Nasıl mi?: Her ne kadar iyi yıkandığını düşündüğünüz halılarınız bu halı yıkama esnasında yüzeyindeki kir, toz ve benzeri materyalleri halınızın dibine çöker ve burda çamurlardır aynı zamanda haps olur. Kullandığınız deterjan ve diğer kimyevi maddeler halınızı temizlenmemesinin disinda iyi bir durulama ve sıkma işlemi yapılmadığı taktirde güneşe maruz kalan halılarınızın renklerinde solma ve hali havlarında sertleşme meydana gelir. İşin ve günün sonunda elinizde koca bir hüsran kalmasını istemiyorsanız halı yıkama için profesyonel bir firma  olan yakuplu halı yıkama ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Daha iyi bir sonuç için biz ne yapıyoruz sorusunu sorduğunuzu düşünerek size en basit ve en hijyenik yolun gelişmiş teknoloji ile donatılmış bilgisayar destekli halı çırpma makinesi, halı yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, halı kurutma ve hav alma paketleme makinelerini kullanan yakuplu halı yıkama aynı zamanda halı için bakteri karşıtı, leke sökücü, halı dostu en kaliteli deterjanlar kullanarak size garantili bir hizmet sunmaktadır.

Her halının iplik cinsi ve kalitesi aynı olmadığı için yakuplu halı yıkama kalifiye personellerimiz tarafından ayrıştırılan halılar cins ve özelliklerine göre yıkama işlemi gerçekleştirdiği halılarınız hem hijyenik hemde uzun ömürlü kalmasını sağlamaktadır.

Tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Daha iyi bir hizmet için siz değerli müşterilerimizin tavsiye ve önerilerini önemsiyoruz.