19 Mayıs 2016

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

halı yıkama hizmetlerimizHalı yıkama; Basite indirgemek gerekirse ilk akla gelen temelinde su,deterjan ve insan gücü olarak algılarız evet doğru eskiden bu yöntem kullanılarak halı temizliği yapılırdı.

Annelerimiz ablalarımız ve komşularımız sokakta balkonda yada bahçede büyük bir emek sarf ederek yaparlardı bu hizmetlerimiz.

Gelişen teknoloji büyüyen şehirler derken artık çok nadir rastlanmaktadır, o zamanların şartları onu gerektiriyordu diyebiliyoruz. Dediğim gibi hızla gelişen ve yetişmekte zorlandığımız bir çağda artık halı yıkama ve benzer hizmetler belirli halı yıkama fabrika veya tesislerde yapılmaktadır.

Evet bizde tamda bu arada devreye giriyoruz evinizden halılarınızı ve diğer ürünlerinizi alarak pakça halı yıkama fabrikasında yıkama unsurlarına göre büyük bir titizlik ve kalitede gerekli tüm aşamalardan geçirerek sizlere hijyenik ve steril olarak tekrar teslim ediyoruz.

İlk halı yıkama sektörüne başladığımız zaman bir elde yıkama makinesi, bir halı sıkma makinesi ve kurutmak için askılıklar, daha sonra rağbet artınca ve insanlar bu hizmetten memnun kalınca daha ileriye taşımamız ve kurumsal bir kimlik kazanmamız gerektiğini en önemlisi gerçekten bu hizmeti sunmaktı.

Bu bağlamda otomatik makineler, kapalı alan kurutma sistemi, toz alma makinesi, paketleme makinesi, kalifiye personel, kaliteli deterjan ve halı şampuanları ve geniş servis ağı ile kendimizi geliştirdik.

 


Koltuk Yıkama

koltuk yıkama hizmetlerimizKoltuk yıkama;Hepimiz koltuk, kanepe, çekyat veya oturma grubu gibi ürünleri yaşam alanlarımızda kullanmaktayız.

Ve bunları kullanırken kirletiyoruz yada kazara üzerilerine bir şeyler döküyoruz bu gayet doğal kullanmak için aldığımız bu ürünler kirlenecektir illaki.

Bunları kirletiyoruz ama aynı zamanda temizlememiz gerekiyor değil mi?

Şimdi daha önceleri yada halen bunu yapıyoruz ıslak ve deterjanlı bir bez ile leke veya kirlenmiş alanı siliyoruz, biz sildikçe koltuklar kirli kalmakta yada leke veya kir dağılmakta en kötüsü de o kadar uğraştınız emek verdiniz sildiğiniz yer kurudu ve ortaya daha kötü bir sonuç çıktı!

İşte tamda bunları yaşamamak için bir koltuk yıkama hizmeti edinin. Neden mi?

Çünkü koltuk yıkama hizmetimiz daha profesyonel bir makine ve leke çıkarma konusunda iyi bir deterjan ile gelen ekip arkadaşımız koltuğunuzu veya diğer ürünleriniz deterjan ile yüzeyini yumuşatır.

Lekeli alanları belirleyerek, bu kısımlara leke sökücüler kullanarak ön yıkamayı yaptıktan sonra, üç vakumlu koltuk yıkama makinesini kullanarak, koltuğun içindeki tüm kirli suyu çekerek tekrar kusmasını ve ıslak kalmamasını sağlayarak koltuk yıkama hizmetini tamamlıyor.

Size de pakça halı yıkamanın size sunduğu koltuk yıkama hizmetimizin keyifle tadına vararak kahvenizi yudumlamak kalıyor.

 


Stor Perde Yıkama

stor yıkama hizmetlerimizStor Perde Yıkama; Hizmetlerimiz arasında yer alan stor perde yıkama, ilk bakışta yıkama konusunda basit gelebilir.

Bir çoğumuz bunları evlerimizde yıkamaktayız, tabi gerekli alan temini yada vakit bulamadığımız belki de anlamadığımızdan dolayı bu ürünleri yıkama gereksinimi duymaktayız.

Evet biz size bu hizmetlerimiz sunarken neler yapıyoruz kısaca özetlemek gerekirse sizden servis arkadaşlarımızın aldığı stor perdeleri tamamen sökerek yağ, pas ve kir için hazırladığımız deterjanlı suya yatırarak lekelerin yumuşamasını ve daha kolay bir yıkama yapmamızı sağlıyor.

Stor perdeler hassas oldukları için baştan sağma bir yıkama yapıldığında perdeniz ciddi bir zarar görebilir. Bu ve bunun gibi sorunlarla karşılaşmamak için pakça halı yıkama hizmetlerimiz den faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Evet gayet tabi bu hizmeti istediğiniz yerden alabilirsiniz ama “el elden üstündür” deyimini hatırlatmakta fayda var. Daha iyi sonuçlar ve pişmanlıklar yaşamamak için bir kez daha düşünün..

 


Yorgan Ve Battaniye Yıkama

yorgan yıkama hizmetlerimizYorgan ve battaniye yıkama; En can alıcı hizmetlerimiz arasında yer alan hizmet bu diyebilirim. Çünkü  birebir vücudumuza temas eden bu ürünler gerçek anlamada çok hijyenik ve titizlikle yapılaması gerekmektedir.

Biz bunu önemseyerek yorgan ve battaniyeleri sanayi tipi çamaşır makinelerinde tek tek yıkayarak gerek sağlık ve gerek vicdanen özenle ve titizlikle yapmaktayız.

Yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerimiz ürünlerinize ve vücudunuza zarar vermeyecek sizinde evinizde gönül rahatlığı ile kullandığınız deterjanlar ve yumuşatıcılar kullanılarak yıkamaktayız.

Hepinizin en çok merak ettiği bir konuya öncelikle açıklama yapma ihtiyacı gözeterek EVET (yün, pamuk, elyaf vb.) yorganlarınız kesinlikle topaklanma veya bir araya toplanmamaktadır.

Biz yorgan ve battaniyeleri yıkadıktan sonra bu ürünler için özel bir alan oluşturarak kesinlikle dışardan gelecek her türlü mikroba karşı kapalı bir alanda kurutuyoruz.

Nemli veya ıslak gelmemesi içinde halılar içinde kullanığımız kurutma makineleri kullanmaktayız. Pakça olarak yorgan ve battaniyelerinizi gönül rahatlığı ile bizi tercih ederek yıkatabilir ve eş dost akrabanıza tavsiye edebilirsiniz.