19 Mayıs 2016

Yorgan Ve Battaniye Yıkama

yorgan ve battaniye yıkamaPakça halı yıkama olarak yorgan ve battaniye yıkama hizmetini de vermekteyiz. Yorgan ve bataniye yıkama işlemini sanayi tipi yıkama makinemiz de uygun devir ile yorgan, battaniyeler için özel üretilen kokulu ve bitki özü içerikli şampuan, leke çıkarıcı ve dezenfektan kullanarak yıkamaktayız.Battaniye ve yorganlar tek tek yıkanmakta olup herhangi bir müşterimizin ürünü ile diğer bir müşterimizin ürünü aynı anda yıkanmamak ta dır.  Sağlık ve hijyen kuralları ön planda tutularak yorgan ve battaniye yıkama hizmetini vermekteyiz. Yıkama işlemi biten yorgan, battaniyeler sıkma işleminden sonra

odamızda kurutuyoruz. Kurutma işlemi sona eren yorgan ve battaniyelerimiz kalite kontrol personelimiz tarafından onay verildikten sonra, leke var ise 2. Bir işlem için tekrar yıkamaya alınmaktadır. İşlem bittikten sonra lekelerin çıkmaması durumunda ekstra bir işleme tabi tutulmamaktadır.


Neden?

Yorgan ve battaniyelerde oluşabilecek bozulmalardan dolayı firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hata payını sıfır oranda tutmayı ilke edinmiştir. Gerekli tüm müdahaleler ve işlemler sonucu çıkmayan lekelere için garanti vermemekteyiz.